W celu zapewnienia Ci wygody i bezpieczeństwa podczas przeglądania naszego serwisu, korzystając z naszej strony bez zmian ustawień przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies.

Charakterystyka inwestycji

Image

Tyniec Mały - Ekologiczne rozwiązania -  Rodzinna atmosfera

Inwestycja Domy Tyniec Mały jest pierwszym z dwóch zaplanowanych etapów budowy osiedla domów jednorodzinnych w tej lokalizacji. Wyróżniać się będzie nowoczesnymi i energooszczędnymi rozwiązaniami, które zapewnią pompa ciepła firmy Viessmann oraz rekuperator Zehnder z odzyskiem ciepła w połączeniu z mechaniczną wentylacją.

W ramach przedsięwzięcia deweloperskiego w pierwszym etapie powstaną dwa domy w zabudowie bliźniaczej oraz jeden budynek wolnostojący – każdy z dwustanowiskowym garażem oraz dużą powierzchnią mieszkalną.

Zamieszkaj pod Wrocławiem

Miejscowość Tyniec Mały sąsiaduje z Bielanami Wrocławskimi i oddalona jest kilka kilometrów od południowych granic Wrocławia. Wyróżnia się dużą powierzchnią terenów zielonych oraz łatwym dostępem do obwodnicy miejscowości, obwodnicy Wrocławia AOW oraz autostrady A4.

W Tyńcu Małym znajdują się obiekty zapewniające większość codziennych potrzeb mieszkańców: nowy zespół szkolno-przedszkolny, prywatne przedszkole, place zabaw, sklep sieci Dino i inne oraz dwie apteki. ,,Zielony Dołek” znajdujący się w tej miejscowości, to zielony kompleks idealny do spacerów i pobytu na świeżym powietrzu, z placem zabaw dla najmłodszych, a także oferujący w sezonie letnim imprezy plenerowe dla rodzin.

Wyjątkową wygodę gwarantuje praktyczny dojazd do miejscowości, niezależnie od sytuacji komunikacyjnej w ciągu dnia wiele wariantów dróg prowadzących do domu lub pracy jest niezaprzeczalnym argumentem wyboru tej lokalizacji wielu nowych mieszkańców.  Dodatkowym atutem jest możliwość swobodnego poruszania się komunikacją gminną, która oferuje kilka połączeń autobusowych do Wrocławia.

Realizacja 2020

Wizualizacje

4.jpg
1.jpg
5.jpg
7.jpg
9.jpg
2.jpg
6.jpg
8.jpg
10.jpg

Ukończone domy

43.jpg
45.jpg
44.jpg
46.jpg

Plan Zagospodarowania Terenu

Użyj kursora aby sprawdzić dostępność wybranego domu. Kliknij jeśli chcesz zobaczyć jego kartę

Technologia wykonania

  • stan deweloperski podwyższony,
  • prefabrykowane betonowe schody wewnętrzne prowadzące na II kondygnację budynku,
  • ściany murowane z betonu komórkowego,
  • dach wiązarowy pokryty dachówką w kolorze antracytowym,
  • okna PVC VEKA z roletami, drzwi wejściowe do lokali stalowe (kolory: antracyt),
  • instalacje sanitarne, pompa ciepła, rekuperacja (wentylacja z odzyskiem ciepła), ogrzewanie podłogowe niskotemperaturowe,
  • instalacje elektryczne, teleinformatyczne, RTV - wraz z osprzętem,
  • tynki maszynowe gipsowe, posadzki anhydrytowe oraz cementowe w garażu,
  • media: woda, kanalizacja, prąd.


Teren nieruchomości, standard

Doskonały układ domów zapewnia dostęp do światła słonecznego dla każdej działki, niezależnie od pory dnia i roku.
Wejścia do budynków, miejsca postojowe oraz droga zostaną wykonane z kostki betonowej, a granice działek pomiędzy budynkami zostaną wydzielone ogrodzeniem panelowym.

Lokalizacja

Zoom

Przykładowa wizualizacja wnętrza oraz karty domów

Lista domów

Symbol Metraż Działka Garaż Status
A 160,8 m2 556,8 m2 2 stanowiska sprzedany
B 152,0 m2 489,7 m2 2 stanowiska sprzedany
C 152,0 m2 534,4 m2 2 stanowiska sprzedany

Adres

Siedziba spółki:

ul. Pszenna 8,

55-040 Ślęza

Kontakt

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Biuro dewelopera: +48 690 224 556

Formularz kontaktowy