W celu zapewnienia Ci wygody i bezpieczeństwa podczas przeglądania naszego serwisu, korzystając z naszej strony bez zmian ustawień przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies.

Charakterystyka osiedla

Nowa inwestycja 3HOME w Ślęzie

Image

Partnertechnologicznyekologiczny

Image

Ślęza – Ekologiczne rozwiązania - Domy w prestiżowej lokalizacji.

Inwestycja „Domy Ślęza 3” stanowi ostatni z trzech z etapów budowy prestiżowego osiedla domów jednorodzinnych, powstających w podwrocławskiej Ślęzie. Etap ten wyróżniać się będzie nowoczesnymi i energooszczędnymi rozwiązaniami, które zapewnią pompa ciepła firmy Viessmann oraz rekuperatory Zehnder z odzyskiem ciepła z wentylacji.

W ramach obecnej inwestycji powstanie 10 domów w zabudowie bliźniaczej oraz budynek wolnostojący. W ofercie trzeciego etapu, proponujemy domy z garażami lub zamiennie z większą powierzchnią mieszkalną i przestronnym salonem.

Zamieszkaj pod Wrocławiem

Miejscowość Ślęza oddalona jest o kilkanaście minut od centrum Wrocławia. Główną zaletą tej lokalizacji jest jej kameralność w połączeniu z dostępem do otaczających ją obiektów. Mieszkańcy tej miejscowości mają możliwość odpoczynku, a liczne atrakcje pozwalają na aktywny relaks: Zamek Topacz oferuje rozległe tereny do spacerów w otoczeniu parku oraz stawu, Basen Ślęza, Matchpoint, a także cztery restauracje.

W pobliżu Ślęzy znajdują się szkoła w Wysokiej oraz kompleks handlowy w Bielanach Wrocławskich. Wysoki komfort zapewnia bardzo dobry dojazd do autostrady i obwodnicy. W miejscowości znajdują się dodatkowo przystanki komunikacji miejskiej oraz gminnej, przedszkole i ośrodek zdrowia. Wszystkie te udogodnienia spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających nabywców.

Realizacja 2019-2021

Wizualizacje

s3_blurred.jpg

Opis inwestycji


Wyjątkowy komfort i oszczędności w kosztach ogrzewania gwarantują: pompa ciepła firmy Viessmann współpracująca z ogrzewaniem podłogowym we wszystkich pomieszczeniach oraz zapewniająca ciepłą wodę użytkową, rekuperacja pozwalająca na wymianę powietrza bez utraty ciepła (wentylacja), energooszczędne okna i rolety zewnętrzne – w największych oknach sterowane elektrycznie. Dostęp do wszystkich mediów, takich jak: prąd, woda, kanalizacja, światłowód – zapewni maksimum wygody użytkowania.

Nowoczesne rozwiązania i wielopakietowe szyby w oknach zapewnią nie tylko doskonałe parametry termiczne, ale także wyjątkowy komfort akustyczny. Dzięki temu wszyscy spragnieni ucieczki od codziennego zgiełku znajdą wymarzony azyl na osiedlu „Domy Ślęza 3”

Technologia wykonania

- deweloperski podwyższony
- prefabrykowane betonowe schody wewnętrzne prowadzące na II kondygnację budynku,
- ściany murowane z silikatu,
- dach konstrukcja płatwiowa, pokrycie dachówką
- okna PVC VEKA z roletami, wybrane przez dewelopera rolety sterowane elektrycznie, drzwi wejściowe do lokali stalowe (kolory: antracyt),
- instalacje sanitarne, pompa ciepła, rekuperacja (wentylacja z odzyskiem ciepła), ogrzewanie podłogowe niskotemperaturowe,
- instalacje elektryczne, teleinformatyczne, RTV - wraz z osprzętem,
- tynki maszynowe gipsowe, posadzki,
- media: woda, kanalizacja, prąd, dostęp do sieci światłowodowej we współpracy z GreenLan


Teren nieruchomości, standard

Doskonały układ domów północ – południe zapewnia dostęp do światła słonecznego dla każdej działki. Wejścia do budynków, miejsca postojowe zostaną wykonane z kostki betonowej i połączone z istniejącym, wybudowanym już dojazdem (ciąg pieszo-jezdny), a granice działek pomiędzy budynkami zostaną wydzielone ogrodzeniem panelowym.

Budynki z wbudowanym garażem będą posiadały dodatkowe miejsce postojowe, zamiennie dla budynków posiadających większą powierzchnię mieszkalną zostaną przygotowane dwa takie miejsca.

Realizacja 2019-2021.

Lokalizacja

Zoom

Karty Domów

Status lokalu SPRZEDANY


A

Status lokalu SPRZEDANY


B

Status lokalu SPRZEDANY


C

Status lokalu SPRZEDANY


D

Status lokalu SPRZEDANY


E

Status lokalu SPRZEDANY


F

Status lokalu SPRZEDANY


G

Status lokalu SPRZEDANY


H

Status lokalu SPRZEDANY


I

Status lokalu SPRZEDANY


J

Status lokalu SPRZEDANY


K

Adres

Siedziba spółki:

ul. Pszenna 8,

55-040 Ślęza

Kontakt

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Biuro dewelopera: +48 690 224 556

Formularz kontaktowy